ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در صورت نیاز به پیگیری کلیه تشریفات راجع به تقسیم ارث و هر نوع اموال مشترک از گواهی انحصار وراثت گرفته تا درخواست افراز و تقاضای دستور فروش؛ و یا در فرضی که وراث با هم اتفاق نظر دارند، پروسه فروش و تقسیم وجوه حاصله مطابق قوانین بین وراث و شرکا را می توانید به ما واگذار نمایید و ما بدون نیاز به کمترین دخالت شما کل تشریفات را تا مرحله اجرای حکم از طرف شما طی خواهیم نمود.

مطالبه سهم الارث به این صورت انجام می شود که:

بعد از فوت فرد، وراث او می توانند در قدم اول اقدام به اخذ گواهی انحصار وراثت کنند و در مراجعه بعد اموال را تقسیم کنند و تقسیم نامه تنظیم نمایند و بعد از آن اقدام به تملک سهم خود و تنظیم سند نمایند. این در صورتی است که وراث بر سر تقسیم با هم اختلافی نداشته باشند. در صورت اختلاف در تقسیم اموال، باید مطابق مقررات برای درخواست افراز به اداره ثبت و بعد از آن جهت مطالبه سهم الارث یا اخذ دستور فروش به دادگاه صالح مراجعه نمایند. (جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمایید)

نکته- دعاوی ناشی از ارث بسیار حساس هستند و گاهی فرد با یک اقدام ساده مثل خلع ید مشاعی به مقصود خود می رسد! توصیه می کنیم در صورت وجود مشکل، قبل از هر اقدامی با یک وکیل متخصص مشاوره نمایید.

 

تلفن تماس و مشاوره و هماهنگی جهت مراجعه حضوری با وکلای دفتر وکالت دادگران 88019244 - 88019243

 

- جهت اطلاع از مفهوم دستور فروش و تشریفات و مرجع صالح روی این لینک کلیک کنید.

- جهت اطلاع از کیفیت و چگونگی اخذ گواهی انحصار وراثت روی این لینک کلیک کنید.

- جهت اطلاع از طبقات و درجات ارث، کسانی که ارث می برند روی این لینک کلیک کنید.

- جهت اطلاع از میزان سهم الارث هر یک وراث روی این لینک کلیک کنید.

 در صورت نیاز به بهرمندی از خدمات حقوقی وکلای دادگستری این دفتر وکالت و واگذاری و سپردن امور حقوقی خود به وکیل پایه یک دادگستری با این دفتر خدمات حقوقی ( دفتر وکالت ) تماس بگیرید.
 شماره تماس : 88019244 - 88019243
Telegram: @dadgaran
Insta: vakil__mohamadi
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید